پوکت در ۸۶0 کیلومتری جنوب بانکوک قرار گرفته است. پوکت یکی از مکان‌های توریتسی معروف تایلند محسوب می‌شود. پوکت جایی است که وقتی قدم در آن می‌گذارید می‌توانید هم تاریخ را نظاره کنید و هم طبیعت را. همراه شدن با تور ارزان پوکت می‌تواند برای شما بسیار لذت‌بخش باشد زیرا قدم زدن در سواحل شنی پوکت با داشتن جاذبه‌های رویایی برای شما تجربه‌ای فراموش نشدنی را به جای خواهد گذاشت. بهترین ماه سفر به پوکت، فاصله بین ماه نوامبر تا آوریل است، زیرا خنکی هوا در این ماه‌ها سبب می‌شود که سفر بهتری را تجربه کنید.

۷مکان دیدنی پوکت

جاهای دیدنی پوکت را می‌توانید در تور پوکت تجربه کنید. ما در اینجا ۷مکان توریستی پوکت که جزو پر گردشگرترین مکان‌هاست به شما معرفی می‌کنیم

ساحل پاتونگ

ساحل پاتونگ یکی از ۷ مکان توریستی پوکت است که در غرب شهر واقع شده است. ساحل پاتونگ همواره شلوغ و پر از توریست است اما علاقه توریست‌ها به این ساحل حکایت دیگری دارد. علاقه به شب زنده‌داری در ساحل پاتونگ برای توریست‌ها یک خاطره به یادماندنی پر طرفدار است. روشنایی این ساحل و سرگرمی‌های موجود در آن برای هر توریستی جذاب است.

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

معبد چلونگ

 معبد چالونگ جزو ۷مکان توریستی پوکت است که قدمت آن به قرن ۱۹ باز می‌گردد. این معبد تاریخی مهم‌ترین مفبد پوکت محسوب می‌شود. معبد چالونگ معماری منحصر به فرد و فوق‌العاده‌ای داشته و نقاشی‌های روی دیوار آن، برای گردشگران بسیار جذاب است. معبد چالونگ را می‌توان پربازدیدترین معبد پوکت به شمار آورد.

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

دماغه فرامپسپ

اگر اهل قرار گرفتن در فضاهای رمانتیک و عاشقانه هستید دماغه فرامپسپ را جزو ۷مکان توریستی پوکت بدانید که نباید تماشای آن را از دست داد. تماشای غروب زیبای آفتاب در محیط جذاب دماغه فرامپسپ، برای شما یک تجربه رویایی و فراموش ناشدنی را رقم می‌زند.

بازار شناور پوکت

بازار شناور پوکت چهارمین مکان توریستی پوکت است که برای گردشگران جذاب است. بازار شناور پوکت سابقه زیادی ندارد و به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. بازار شناور پوکت شبیه هیچ یک از بازارهای سنتی پوکت نیست. این بازار غذاخوری‌های جدید دارد و در آن تئاتر و نمایش نیز برگزار می‌شود. این بازار برای گردشگران بسیار جذاب است زیرا علاوه بر گشت و گذار سوغات مورد نیاز آنها را فراهم می کند.

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

سنترال فستیوال پوکت

یکی از ۷مکان توریستی پوکت که پیشنهاد می‌شود حتما آن را در تور پوکت تجربه کنید سنترال فستیوال پوکت است. این مکان خارج از شهر پوکت قرار دارد و قلب بازار جزیره است. در این مکان نمایندگی‌های فروش بسیار زیادی قرار دارد. در سنترال فستیوال پوکت، از پارچه ابریشمی تا لپ تاپ و کتاب را می‌توان جستجو کرد و دید. در این مکان دیدنی، رستوران‌های بین‌المللی شیکی قرار دارد که غذاهای کشورهای مختلف را برای توریست‌ها سرو می‌کنند. این بازار جذاب در پوکت، قابلیت آن را دارد که برای ساعت‌ها توریست‌ها را سرگرم کرده و لحظات شیرینی را برای آنها رقم بزند.

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت یکی از ۷مکان توریستی جذاب برای گردشگران است. این آکواریوم زیبا، مجموعه‌ای کم نظیر از ماهیان رنگارنگ و لاکپشت‌های زیبا و بزرگ و دیگر گونه‌های جانور دریایی را در خود جای داده است. اما آنچه برای گردشگران جذاب بوده و آنها را به سمت خود جذب می‌کند تونل ۱۰متری است که در زیر آکواریوم قرار دارد و طرفداران بیشماری را در بین توریست‌های علاقمند به آبزیان دارد.۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

ساحل کامالا

ساحل کامالا مکانی جذاببرای توریست‌هایی است که به دنبال لحظاتی خوش، همراه با آرامش هستند. این ساحل در شمال ساحل پاتونگ بوده و یکی از مکان‌هایی است که برای استراحت و آرامش مفید است. در ساحل کامالا خبری از سر و صدا و شلوغی نیست. اگر اهل ماهی‌گیری هستید ساحل کامالا بسیار مفید است. ساحل کامالا را یکی از زیباترین سواحل پوکت می‌دانند. تمامی اطراف این ساحل زیبا را جنگل فرا گرفته است. در ساحل کامالا امکانات اقامتی فوق‌العاده‌ای تدارک دیده شده است. در این ساحل، علاوه بر هتل، ویلاهای لوکسی برای اجاره به توریست‌ها تدارک دیده شده است.

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

 

۷مکان دیدنی پوکت که حتما باید ببینید!

 

پوکت شهری است که دیدن مکان‌های توریستی آن برای گردشگران بسیار خاطره‌انگیز است. استقبال از تور لحظه آخری پوکت در بین ایرانیان نشان می‌دهد که جاذبه‌های توریستی این شهر زیبا برای ایرانی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در بازارهای پوکت سوغاتی‌های خاصی است که برای توریست‌ها بسیار جذاب هستند. اگر به تور پوکت رفتید بازدید از مراکز خرید این شهر را از یاد نبرید. حتما از سایت تور لحظه آخری توریاب بازدید کنید

منبع : seratnews.com/fa/news/458775/۷مکان-دیدنی-پوکت-که-حتما-باید-ببینید

 


برچست ها : ,,